Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU POKRAČUJE
 
 
  Núdzový stav na Slovensku sa skončil - buďte disciplínovaní, chránte sa pred nákazou

!!! Ako žiť bezpečne !!!

Fotogaleria

 

Každý  deň sme svedkami  rôznych, často tragických príbehov starších ľudí, ktorých dôveru zneužívajú kriminálne živly a podvodníci tejto doby. Je smutné, že táto spoločnosť nedokáže ochrániť našich seniorov a vytvoriť im také podmienky, aby sa nemuseli báť o svoj majetok a často aj o svoj život. K zmene tohto stavu však môže prispieť každý občan predovšetkým tým, že sa voči sebe bude správať zodpovednejšie, viac chrániť sám seba a bezbreho nedôverovať cudzím ľuďom , ktorí často v krásnych oblekoch lákajú ľudí na lacné služby, tovar, pôžičky, alebo hľadajú zámienku ako sa dostať do bytu.

 

Vieme sa však dostatočne brániť?  Vieme čo všetko si môžeme dovoliť v sebaobrane? Máme dostatok informácií o rôznych spôsoboch podvodov,  o využívaní modernej techniky a prostriedkov podvodníkov  voči občanom?

Práve tieto skutočnosti nás viedli k zorganizovaniu besedy seniorov s predstaviteľmi Policajného zboru v našom okrese, ktorá sa uskutočnila dňa 18.4.2013  v Klube dôchodcov Stará Turá.

Život na kopaniciach má svoje čaro, ale vyžaduje si v tejto dobe opatrnosť, ostražitosť a hlavne odvahu brániť sa voči podvodníkom, grázlom a novodobým  „ podnikateľom „. Takmer 3 hodinová debata plná otázok a odpovedí nás presvedčila že toto stretnutie malo zmysel a na jeseň tohoto roku sa stretneme znova. 

 

 

Kto je Online

Práve tu je 12 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri