Menu

          
VOĽBY DO NR SR  2020
Naša kandidátka na poslankyňu NR SR za okres Nové Mesto nad Váhom
 
 

!!! Ako žiť bezpečne !!!

Fotogaleria

 

Každý  deň sme svedkami  rôznych, často tragických príbehov starších ľudí, ktorých dôveru zneužívajú kriminálne živly a podvodníci tejto doby. Je smutné, že táto spoločnosť nedokáže ochrániť našich seniorov a vytvoriť im také podmienky, aby sa nemuseli báť o svoj majetok a často aj o svoj život. K zmene tohto stavu však môže prispieť každý občan predovšetkým tým, že sa voči sebe bude správať zodpovednejšie, viac chrániť sám seba a bezbreho nedôverovať cudzím ľuďom , ktorí často v krásnych oblekoch lákajú ľudí na lacné služby, tovar, pôžičky, alebo hľadajú zámienku ako sa dostať do bytu.

 

Vieme sa však dostatočne brániť?  Vieme čo všetko si môžeme dovoliť v sebaobrane? Máme dostatok informácií o rôznych spôsoboch podvodov,  o využívaní modernej techniky a prostriedkov podvodníkov  voči občanom?

Práve tieto skutočnosti nás viedli k zorganizovaniu besedy seniorov s predstaviteľmi Policajného zboru v našom okrese, ktorá sa uskutočnila dňa 18.4.2013  v Klube dôchodcov Stará Turá.

Život na kopaniciach má svoje čaro, ale vyžaduje si v tejto dobe opatrnosť, ostražitosť a hlavne odvahu brániť sa voči podvodníkom, grázlom a novodobým  „ podnikateľom „. Takmer 3 hodinová debata plná otázok a odpovedí nás presvedčila že toto stretnutie malo zmysel a na jeseň tohoto roku sa stretneme znova. 

 

 

Kto je Online

Práve tu je 8 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri