Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU
 
 
  Núdzový stav na Slovensku - dodržujte nariadenia vlády a rozhodnutia krízového štábu - chránte sa pred nákazou
:
Ďakujeme všetkým za dôveru

Tretia etapa Novomestská

etapa sa uskutočnila dňa 11.8.2013

Cyklistický pelotón na čele s poslancom NR SR a kandidátom na župana Jaroslavom Baškom, poslancom NR SR Dušanom Bublavým a ďalšími cyklistami prešiel 33 km so zastavením v desiatich obciach a etapu zakončil v Novom Meste nad Váhom.

Na štarte pred  kultúrnym domom v obci Považany hostí privítala starostka Eva Ninisová, pričom vyjadrila nádej, že poslanci VUC na čele s županom budú aj v budúcnosti obec navštevovať a napomáhať pri riešení problémov. Obec potrebuje vybudovať kanalizáciu, opraviť komunikácie, vymedniť okná na materskej škôlke a musí riešiť mnoho ďalších problémov tak, aby občania mali vytvorené čo najlepšie podmienky pre bežný život. Bola to zaujímavá debata pri ktorej sme určite nezávideli starosti a rozsah problémov, ktoré musí starostka a zastupiteľstvo obce riešiť.

" Aby sme si pri  náročnej práci mali aj kde odpočinúť a nabrať ďalších síl rozhodli sme sa osadiť tu pred vstupom do kultúrneho domu lavičku, ktorá poslúži každému. " povedala starostka na záver stretnutia a vyzvala Jaroslava Bašku a Dušana Bublavého k slávnostnému aktu osadenia lavičky. 

Sympatickým zvukom cyklozvončeka sa pelotón o 10.30 hod. vydal na Novomestskú etapu.

  

   

  

   

  

   

  

Kto je Online

Práve tu je 10 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri