Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU
 
 
  Núdzový stav na Slovensku - dodržujte nariadenia vlády a rozhodnutia krízového štábu - chránte sa pred nákazou
:
Ďakujeme všetkým za dôveru

Haluzice sú krásna malebná obec s bohatou históriou a veľmi zaujímavou prírodou. Je to snáď najkrajší kút nášho okresu tak trocha " zabudnutý " čo je veľká škoda a možno aj návšteva poslancov NR SR Jaroslava Bašku a Dušana Bublavého prispeje k tomu, aby to tak nebolo. 

Starosta obce Miloš Madila privítal cyklistov pred obecným úradom a oboznámil ich s históriou a súčasnosťou obce. Posťažoval sa na zlý stav komunikácií a problémy  nedostatku spojov, aby sa občania mohli dopraviť za nákupom či službami. Požiadal kandidáta na župana Jaroslava Bašku o pomoc pri doriešení opravy cesty z Haluzíc do Štvrtku, ktorá by výrazne zkepšila situáciu v doprave. Po príhovore Jaroslava Bašku sa rozhovorili občania. Aj tu rezonovali podobné problémy najmä zo sociálnej oblasti.  Pozreli sme si ešte zaujímavú pamiatku kaštiela a "nebezpečnou" cestou ktorú je potrebné zrekonštruovať sme pokračovali do obci Štvrtok.

Obec Haluzice bola poslednou obcou tejto etapy v okrese Nové Mesto nad Váhom. Etapa pokračovala do obcí v okrese Trenčín a to Štvrtok, Ivanovce, Melčice Lieskové, Adamovské Kochanovce, Chocholná-Velčice, Veľké Bierovce, Opatovce a Kostolná Záriečie

Touto etapou sme sa rozlúčili s celou akciou Tour de Baška v našom okrese

 

   

  

  

   

  

   

  

   

  

Kto je Online

Práve tu je 14 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri