Menu

    OZNÁMENIE
  ZRIADENÍM A PREVÁDZKOU OKRESNEJ STRÁNKY STRANY SMER-SD, UKONČUJEME PREVÁDZKU STRÁNKY MESTSKÉHO KLUBU. V PRÍPADE ZÁUJMU INFORMÁCIE NAJDETE na www.smer-nmnv.sk
 
   Ďakujeme za spoluprácu a záujem o naše informácie Dr. Marian Mesiarik

V piatok podvečer dňa 9. 10. 2015 sa na Námestí slobody v Starej Turej konala milá hasičská slávnosť. Minister vnútra Róbert Kaliňák prišiel odovzdať staroturančanom, dobrovoľným hasičom, nové hasičské univerzálne auto aj s príslušnou technikou. Plné námestie hasičov, detí a ostatných občanov bolo odeté do slávnostného rúcha vytváraného z pekných uniforiem hasičov. Najmilšie však bolo pozerať sa na šťastné deti a mládež odetú taktiež do hasičských „ munďúrov „ .  V žiadnom meste sme sa doteraz nestretli sa takým počtom mládeže a detí, ktorí sa aktívne zapájajú do dobrovoľného hasičstva. Ocenil to aj minister Kaliňák, ale aj prítomný vzácny hosť poslanec NR SR Mgr. Dušan Bublavý.  Svoj „prídel“ dostali aj dobrovoľní hasiči z Topoleckej v podobne multifunkčného protipovodňového prívesu. Bol to pekný zážitok a veríme, že zanedlho sa zídeme znova pri preberaní nového hasičského auta pre ďalšiu jednotku dobrovoľných hasičov ktorí aktívne fungujú v Drgoňovej doline, na Papradi a v Topoleckej doline.

„ Chlapi nezabudnite na Veľkú noc poliať dievčatá a ženy aj touto hasičskou striekačkou“ povedal žartom minister Kaliňák, mysliac na hasičské auto.

 

 

              

              

              

              

              

              

              

                  

                              

                              

Kto je Online

Práve tu je 13 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri