Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU
 
 
  Núdzový stav na Slovensku - dodržujte nariadenia vlády a rozhodnutia krízového štábu - chránte sa pred nákazou

 

Milí mladí priatelia.

Základom a budúcnosťou každej spoločnosti sú mladí ľudia, ktorí výmenou generácií postupne preberajú riadenie štátu a tým aj zodpovednosť za jeho vývoj a osud. Aby sa mladí ľudia dôsledne pripravili na toto poslanie, združujú sa do mládežníckych organizácií v ktorých získavajú skúsenosti tak dôležité pre vlastnú budúcnosť. Vo vyspelej demokratickej spoločnosti je rôznorodosť názorov na svet ale aj riadenie štátu, prirodzeným prejavom. To je hlavný dôvod prečo vzniká viacero mládežníckych organizácií odlišujúcich sa od seba programom a hodnotami, ktoré vyznávajú. Jednou z takýchto organizácií je aj občianske združenie Mladí sociálni demokrati / MSD /

Mladí sociálni demokrati / MSD / je mládežnícke občianske združenie, ktoré vzniklo zlúčením dvoch mládežníckych združení sociálno-demokratického spektra na Slovensku. Združenie Sociálno-demokratická mládež Slovenska /SDMS / a združenie Mladá demokratická ľavica /MDĽ/ sa zlúčili do jednej organizácie.

Mladí sociálni demokrati /MSD/ sú predstavitelia mladej generácie vyznávajúcej princípy slobody, rovnosti, solidarity, demokracie a trvalo udržateľného rozvoja postaveného na  rešpekte k životnému prostrediu.

Členom MSD sa môže stať každý občan Slovenskej republiky ktorý dovŕši 14 rokov života a súhlasí s programom a činnosťou združenia.

Všetky ďalšie informácie o činnosti MSD, o tom ako sa môžete stať členom MSD, o programe a stanovách a mnoho ďalších informácií získate na stránke www.mladi.eu

 

Kto je Online

Práve tu je 12 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri