Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU
 
 
  Núdzový stav na Slovensku - dodržujte nariadenia vlády a rozhodnutia krízového štábu - chránte sa pred nákazou

 Čo chceme dosiahnuť

Jednoducho povedané chceme dosiahnuť aby občania mohli žiť na úrovni hodnej 21 storočia.  Považujeme za zarážajúce a až neuveriteľné, že v tak technicky vyspelej spoločnosti v tak modernej dobe veľká časť občanov žije na hranici biedy ba dokonca v biede. Druhá časť občanov početne veľmi malá žije v prepychu v blahobyte teda žije už v raji. Nie je to tak len v našom meste je to žiaľ „ prirodzená“ charakteristika kapitalizmu. Myslíme si že to treba zmeniť.

Chceme dosiahnuť
       - aby sa v našom meste lepšie žilo
       - aby ľudia mali prácu
       - aby každý mal prístup k zdravotníctvu
       - aby sa naši seniori nemuseli báť samoty a biedy
       - aby sa naše deti mohli vzdelávať
       - chceme aby sa darilo našim podnikateľom

Chceme prispievať k tomu aby sa dosiahla skutočná zmena v hodnotách dnešnej spoločnosti. Najvyššou hodnotou by mal byť čestný a pracovitý človek a nie špekulant, podvodník či prsnatá celebrita.

V podmienkach nášho mesta sa dá urobiť mnoho aby bolo viac solidarity medzi bohatými a chudobnými, aby sme si vážili jeden druhého a posudzovali ľudí podľa charakteru a nie podľa výšky majetku. Je to len v našich rukách. To ako sa správame jeden k druhému nestojí na peniazoch ale na našej vôli.

K zmene štýlu života chceme viesť najmä mladých ľudí, ktorí žiaľ poznajú len také hodnoty aké  im dnešná spoločnosť podsúva a za to oni nemôžu.

Nechceme teda málo ale nechceme ani veľa. Chceme len aby sme žili ako ľudia v 21. storočí.

 

Kto je Online

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri