Menu

          
VOĽBY DO NR SR  2020
Naša kandidátka na poslankyňu NR SR za okres Nové Mesto nad Váhom
 
 

 Čo chceme dosiahnuť

Jednoducho povedané chceme dosiahnuť aby občania mohli žiť na úrovni hodnej 21 storočia.  Považujeme za zarážajúce a až neuveriteľné, že v tak technicky vyspelej spoločnosti v tak modernej dobe veľká časť občanov žije na hranici biedy ba dokonca v biede. Druhá časť občanov početne veľmi malá žije v prepychu v blahobyte teda žije už v raji. Nie je to tak len v našom meste je to žiaľ „ prirodzená“ charakteristika kapitalizmu. Myslíme si že to treba zmeniť.

Chceme dosiahnuť
       - aby sa v našom meste lepšie žilo
       - aby ľudia mali prácu
       - aby každý mal prístup k zdravotníctvu
       - aby sa naši seniori nemuseli báť samoty a biedy
       - aby sa naše deti mohli vzdelávať
       - chceme aby sa darilo našim podnikateľom

Chceme prispievať k tomu aby sa dosiahla skutočná zmena v hodnotách dnešnej spoločnosti. Najvyššou hodnotou by mal byť čestný a pracovitý človek a nie špekulant, podvodník či prsnatá celebrita.

V podmienkach nášho mesta sa dá urobiť mnoho aby bolo viac solidarity medzi bohatými a chudobnými, aby sme si vážili jeden druhého a posudzovali ľudí podľa charakteru a nie podľa výšky majetku. Je to len v našich rukách. To ako sa správame jeden k druhému nestojí na peniazoch ale na našej vôli.

K zmene štýlu života chceme viesť najmä mladých ľudí, ktorí žiaľ poznajú len také hodnoty aké  im dnešná spoločnosť podsúva a za to oni nemôžu.

Nechceme teda málo ale nechceme ani veľa. Chceme len aby sme žili ako ľudia v 21. storočí.

 

Kto je Online

Práve tu je 17 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri