Menu

                                          

                          ADVENT ČAS VIANOČNÝ                    

viac

                                                   
                         VOĽBY DO NR SR  
                      SA USKUTOČNIA DŇA 29.2.2020
 
                                                            viac

 

 

Zodpovednosť za mesto

Naše mesto bude len také akú mieru zodpovednosti za mesto cítia  samotní občania ale aj všetky inštitúcie, organizácie, spolky či politické strany ktoré v meste pôsobia.

Uvedomujúc si túto skutočnosť, cítime aj v Mestskom klube SMER-SD spoluzodpovednosť za to akým smerom sa bude mesto uberať, do akej miery sa bude rozvíjať, akú úroveň služieb občanom mesto ponúka ako je spokojný občan so svojim životom v našom meste.

V zmysle tejto zodpovednosti ponúkame spoluprácu politickým stranám, mestskej samospráve, mestským orgánom a organizáciám, podnikateľom a všetkým občanom. Všetky skúsenosti, schopnosti a sily sme pripravení venovať tomu aby naše mesto bolo stále krajšie a aby sa nám všetkým žilo v ňom lepšie.

Zodpovednosť za mesto nesieme všetci ktorí v ňom žijeme.  Atmosféru  mesta si vytvárame sami. Ak sa cítime dobre a tešíme sa na prechádzku mestom tak to robíme dobre ale ak sme nespokojní a niektoré časti mesta radšej obchádzame tak sa musíme zamyslieť nad tým kde robíme chybu.

Sme pripravení spájať  sily k tomu aby naše mesto napredovalo lebo slúži všetkým bez ohľadu na politickú príslušnosť, náboženské vyznanie či spoločenské postavenie občana.

 

Kto je Online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri