Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU
 
 
  Núdzový stav na Slovensku - dodržujte nariadenia vlády a rozhodnutia krízového štábu - chránte sa pred nákazou

 

 

Zodpovednosť za mesto

Naše mesto bude len také akú mieru zodpovednosti za mesto cítia  samotní občania ale aj všetky inštitúcie, organizácie, spolky či politické strany ktoré v meste pôsobia.

Uvedomujúc si túto skutočnosť, cítime aj v Mestskom klube SMER-SD spoluzodpovednosť za to akým smerom sa bude mesto uberať, do akej miery sa bude rozvíjať, akú úroveň služieb občanom mesto ponúka ako je spokojný občan so svojim životom v našom meste.

V zmysle tejto zodpovednosti ponúkame spoluprácu politickým stranám, mestskej samospráve, mestským orgánom a organizáciám, podnikateľom a všetkým občanom. Všetky skúsenosti, schopnosti a sily sme pripravení venovať tomu aby naše mesto bolo stále krajšie a aby sa nám všetkým žilo v ňom lepšie.

Zodpovednosť za mesto nesieme všetci ktorí v ňom žijeme.  Atmosféru  mesta si vytvárame sami. Ak sa cítime dobre a tešíme sa na prechádzku mestom tak to robíme dobre ale ak sme nespokojní a niektoré časti mesta radšej obchádzame tak sa musíme zamyslieť nad tým kde robíme chybu.

Sme pripravení spájať  sily k tomu aby naše mesto napredovalo lebo slúži všetkým bez ohľadu na politickú príslušnosť, náboženské vyznanie či spoločenské postavenie občana.

 

Kto je Online

Práve tu je 10 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri