Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU POKRAČUJE
 
 
  Núdzový stav na Slovensku sa skončil - buďte disciplínovaní, chránte sa pred nákazou

 

 

Zodpovednosť za mesto

Naše mesto bude len také akú mieru zodpovednosti za mesto cítia  samotní občania ale aj všetky inštitúcie, organizácie, spolky či politické strany ktoré v meste pôsobia.

Uvedomujúc si túto skutočnosť, cítime aj v Mestskom klube SMER-SD spoluzodpovednosť za to akým smerom sa bude mesto uberať, do akej miery sa bude rozvíjať, akú úroveň služieb občanom mesto ponúka ako je spokojný občan so svojim životom v našom meste.

V zmysle tejto zodpovednosti ponúkame spoluprácu politickým stranám, mestskej samospráve, mestským orgánom a organizáciám, podnikateľom a všetkým občanom. Všetky skúsenosti, schopnosti a sily sme pripravení venovať tomu aby naše mesto bolo stále krajšie a aby sa nám všetkým žilo v ňom lepšie.

Zodpovednosť za mesto nesieme všetci ktorí v ňom žijeme.  Atmosféru  mesta si vytvárame sami. Ak sa cítime dobre a tešíme sa na prechádzku mestom tak to robíme dobre ale ak sme nespokojní a niektoré časti mesta radšej obchádzame tak sa musíme zamyslieť nad tým kde robíme chybu.

Sme pripravení spájať  sily k tomu aby naše mesto napredovalo lebo slúži všetkým bez ohľadu na politickú príslušnosť, náboženské vyznanie či spoločenské postavenie občana.

 

Kto je Online

Práve tu je 15 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri