Menu

     
MIMORIADNA SITUÁCIA  NA SLOVENSKU
 
 
  Núdzový stav na Slovensku - dodržujte nariadenia vlády a rozhodnutia krízového štábu - chránte sa pred nákazou

Talenty medzi nami

Každý človek je originálnou osobnosťou, ktorá má rôzne dispozície. V živote človeka sa tomu hovorí talent. Talent má každý, nie však na rovnakej úrovni a nie každý ho dokáže aj verejne prejaviť. Často sa stáva, že mnoho talentovaných ľudí nemá možnosť svoj talent prezentovať verejnosti pretože nemá prístup k verejným médiám, alebo mu v tom bráni prílišná skromnosť. V tejto časti našej stránky, chceme umožniť každému, kto prejaví záujem, aby sa podelil so svojim talentom s verejnosťou. Sami sa rozhodnite, či sa chcete prezentovať zverejnením Vašej identity, alebo anonymne pod „umeleckým menom“.

Príspevky môžete posielať prostredníctvom tejto webovej stránky v menu „Podnety a návrhy občanov“, alebo priamo na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.   aj anonymne. Okruh talentov neobmedzujeme a dáme priestor pre všetky druhy talentov, nie len z radov členov nášho klubu či mesta, ale z celého Slovenska.

Náš život by mohol byť omnoho krajší a zmysluplnejší, keby sme sa vzájomne dokázali podeliť o všetko aj o to čo dokážeme teda o talent. Skúsme k tomu využiť aj túto rubriku.

Tešíme sa na Vaše príspevky

 

Katarina zo Starej Turej - Kraslice

Mgr. Ján Tomeš práca s drevom - drevorezba

Ján Debnár, práca s drevom

Ján Debnár, stojan na dvere

Ján Debnár, držiak na násady

Simona Mesiariková, BÁSNE

Simona Mesiariková, MAĽBA

Barbora Mesiariková, MAĽBA

Lenka Kyselová Kružlicová

Kto je Online

Práve tu je 25 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri