Menu

                                          

                          ADVENT ČAS VIANOČNÝ                    

viac

                                                   
                         VOĽBY DO NR SR  
                      SA USKUTOČNIA DŇA 29.2.2020
 
                                                            viac

Talenty medzi nami

Každý človek je originálnou osobnosťou, ktorá má rôzne dispozície. V živote človeka sa tomu hovorí talent. Talent má každý, nie však na rovnakej úrovni a nie každý ho dokáže aj verejne prejaviť. Často sa stáva, že mnoho talentovaných ľudí nemá možnosť svoj talent prezentovať verejnosti pretože nemá prístup k verejným médiám, alebo mu v tom bráni prílišná skromnosť. V tejto časti našej stránky, chceme umožniť každému, kto prejaví záujem, aby sa podelil so svojim talentom s verejnosťou. Sami sa rozhodnite, či sa chcete prezentovať zverejnením Vašej identity, alebo anonymne pod „umeleckým menom“.

Príspevky môžete posielať prostredníctvom tejto webovej stránky v menu „Podnety a návrhy občanov“, alebo priamo na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.   aj anonymne. Okruh talentov neobmedzujeme a dáme priestor pre všetky druhy talentov, nie len z radov členov nášho klubu či mesta, ale z celého Slovenska.

Náš život by mohol byť omnoho krajší a zmysluplnejší, keby sme sa vzájomne dokázali podeliť o všetko aj o to čo dokážeme teda o talent. Skúsme k tomu využiť aj túto rubriku.

Tešíme sa na Vaše príspevky

 

Katarina zo Starej Turej - Kraslice

Mgr. Ján Tomeš práca s drevom - drevorezba

Ján Debnár, práca s drevom

Ján Debnár, stojan na dvere

Ján Debnár, držiak na násady

Simona Mesiariková, BÁSNE

Simona Mesiariková, MAĽBA

Barbora Mesiariková, MAĽBA

Lenka Kyselová Kružlicová

Kto je Online

Práve tu je 7 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Partneri